تبلیغات
رمضان
کد لوگوهای سه گوشه
شمیم شهادت - بر خلاف تصور و تحلیل‌های جبهه استكبار، نظام جمهوری اسلامی امروز نه تنها در شرایط شعب ابی طالب نیست بلكه در شرایط بدر و خیبر قرار دارد.
تازنده ایم رزمنده ایم و تا پای جان مدافع حریم ولایت هستیم و فدایی مولایمان حضرت حجت بن الحسن (عج)

بر خلاف تصور و تحلیل‌های جبهه استكبار، نظام جمهوری اسلامی امروز نه تنها در شرایط شعب ابی طالب نیست بلكه در شرایط بدر و خیبر قرار دارد.

چهارشنبه 28 دی 1390 09:13 ب.ظ

نویسنده : شمیم شهادت گمنام

 گفت برما کسی از شب زدگان غافل نیست

این زمان آینه ی شعب ابیطالب نیست

روز پیروزی بدر است خدا را صد شکر

شور نشرح لک صدر است،خدا را صد شکر

این همان وعده ی نصرت زخدای ازلی ست

ودر قلعه ی خیبر به روی دست علی ست


 

 

انتظار رهبر عزیزمان از مردم و مسئولین در انتخابات اسفند 90

 

 

-  به لطف و فضل الهی حضور مردم در انتخابات آینده مجلس به عنوان یكی از مظاهر دخالت مردم در سرنوشت كشور، حضوری پرشور و دشمن‌شكن خواهد بود.

 - همه مسئولان و نامزدها نیز وظیفه دارند كه با پایبندی كامل به قانون، زمینه یك انتخابات سالم و رقابتی را بوجود آورند.

 

این قیام سرآغاز حوادث گوناگون بعدی و سلسله اربعین‌ها در كشور شد و حادثه نوزدهم دی قم، در واقع زمینه‌ساز پیروزی انقلاب اسلامی، ایستادگی مردم ایران و شكسته شدن ابهت پوشالی امریكا و رژیم صهیونیستی، الگو شدن ملت ایران و در نهایت شكل‌گیری بیداری اسلامی و حوادث مهم و سرنوشت‌ساز منطقه بود.


ملت ایران تجربه بزرگ موفقیت‌های ناشی از بصیرت و صبر را در مقابل چشم ملت‌های دیگر قرار داده است.

 

بصیرت یعنی گم نكردن راه و هدف و گرفتار بیراهه‌ها نشدن و صبر هم به معنای ایستادگی قاطعانه نسل‌های پی در پی در مسیر است و هنر انقلاب اسلامی این بوده است كه مردم در مدت بیش از سی سال، این دو عامل را حفظ كرده‌اند.


امام خامنه‌ای(حفظه الله) تقویت بصیرت و صبر و استمرار موفقیت‌ها و زنجیره‌های اقتدار ملت ایران در مقابل زورگویی و زیاده‌خواهی‌های جبهه كفر و استكبار را منوط به دو عامل دیگر دانستند     

ایستادگی قاطعانه هویت جمعی نظام اسلامی بر اصول و منحرف نشدن از آن‌ها و همچنین حضور هوشمندانه مردم در صحنه، موجب می‌شود كه هیچیك از توطئه‌ها و كیدهای دشمن تأثیرگذار نباشند.

 

 با وجود همه تلاش‌ها، این دو عامل همچنان وجود دارد و به لطف خداوند در آینده هم خواهد بود-
اگر این دو عامل از هم جدا می‌شدند، قطعاً، موفقیت‌های نظام اسلامی دچار اختلال می‌شد، زیرا اگر مسئولان و مدیران نظام مصمم باشند اما مردم در صحنه نباشند،  كارها پیش نمی‌رفت، همانگونه كه اگر مسئولان و مدیران نظام دچار تردید می‌شدند، این موضوع در فهم و درك و تصمیم‌گیری آنان در مقابل لشكر كفر و ضلالت، تأثیرگذار بود و نظام دچار اختلال می شد و به دنبال آن نیز مردم از صحنه خارج می‌شدند.
- مقامات غربی بارها تكرار كرده اند كه هدف از تحریم‌ها و فشارها بر ضد ایران، خسته و از صحنه خارج كردن مردم و وادار كردن مسئولان به تجدید نظر در محاسبات خود است، اما آنها اشتباه می‌كنند و به هدف خود نخواهند رسید زیرا این روسیاه‌های بد محاسبه‌گر، تصور می‌كنند نظام اسلامی در شرایط شعب ابی طالب است، در حالیكه ملت ایران امروز در شرایط بدر و خیبر قرار دارد.

- در شرایطی كه ملت ایران با سرافرازی به بسیاری از مراحل پیروزی دست پیدا كرده است و نشانه‌های پیروزی‌های جدید را نیز به چشم می‌بیند، جبهه استكبار تلاش دارد با ترساندن مردم و مسئولان از تحریم‌ها، در اراده آنان اختلال ایجاد و مردم را از صحنه خارج كند، در حالیكه ملت ایران این راه پرافتخار را با بصیرت انتخاب كرده است و برای پیمودن آن مجاهدت فراوان كرده و خون عزیزترین‌های خود را نثار كرده است.
- دشمن در حالی قصد دارد در عزم و اراده مردم و مسئولان رخنه ایجاد كند كه اقتدار و توانایی‌های امروز نظام جمهوری اسلامی ایران با 20 و یا 30 سال پیش قابل مقایسه نیست و هیمنه ظاهری جبهه استكبار در سال‌های گذشته نیز، اكنون جای خود را به ضعف و ناتوانی روزافزون داده است.

- اراده مسئولان برای حركت در مسیر الهی، دین و سعادت دنیا و آخرت، مستحكم است و مردم نیز همواره پای ثابت این حركت عظیم خواهند بود.
- از مدتها قبل، از مركز و قرارگاه فرماندهی جبهه كفر و استكبار گرفته تا پادوها و پیاده‌نظام این جبهه در داخل و خارج، تلاش گسترده‌ای  بكار گرفته شده تا حضور مردم در انتخابات مجلس كمرنگ باشد اما به لطف و فضل الهی، حضور مردم در این انتخابات دشمن‌شكن خواهد بود.
- عرصه انتخابات در كنار این ویژگی‌های برجسته و مهم، آفت‌هایی هم دارد كه باید مراقب بود این آفت‌ها پیش نیایند.
- (در انتخابات 88) بهترین خاطره‌ها، حضور عظیم و خیره‌كننده چهل میلیونی مردم در پای صندوق‌های رأی بود و بدترین خاطره‌ها مربوط به جرزنی‌های سیاسی برخی افراد ناباب، نادان و بعضاً معاند، در انتخابات بود.
در چنین شرایطی، قانون، راه را معین كرده است، اما در انتخابات سال88عده ای راه قانون‌شكنی، تحمیل هزینه به كشور و مردم، شاد كردن دشمن، و اجرای برنامه‌های مورد نظر دشمن را برگزیدند ولی راه به جایی نبردند زیرا مردم در صحنه بودند و تا زمانی كه ملت در صحنه است، هیچكس در كشور، نمی تواند، كارهای خلاف قانون را به پیش ببرد.
انتخابات مظهر حضور مردم و نتیجه آن، مظهر خواست و رأی مردم است و همه باید به آن احترام بگذارند.-

- رقابت غیر از خصومت و تهمت‌زنی متقابل است، رقابت به معنای اثبات خود با نفی دیگران نیست. رقابت، دادن وعده‌های خلاف قانون، برای جلب نظر مردم نیست.
- مجریان برگزاری انتخابات اعم از دولت و وزارت كشور و همچنین شورای نگهبان باید تمام تلاش خود را برای امانت‌داری رأی مردم و برگزاری انتخاباتی سالم انجام دهند و همه بدانند هیچ چیزی بالاتر از قانون نیست.
- (یادآوری برگزاری بیش از 30 انتخابات سالم در 32 سال گذشته) در انتخابات مختلف، چه در زمان حیات امام(ره) و چه بعد از ایشان، هیچ موردی كه انتخابات را ناسالم كرده و یا نتیجه آنرا تغییر داده باشد، وجود نداشته و همان رأی و انتخاب مردم، واقع شده است.

 


نكاتی را درخصوص نامزدهای انتخابات از امام خامنه ای (حفظه الله)

 
1- نامزدها باید با قصد خدمت وارد عرصه انتخابات شوند زیرا اگر كسانی با هدف قدرت‌طلبی و بدست آوردن ثروت و یا انگیزه‌های ناسالم دیگر وارد انتخابات شوند، به مردم و كشور خدمت نخواهند كرد.


2- این، همان شیوه‌ای است كه در به‌اصطلاح دموكراسی های دنیا بویژه در امریكا مرسوم است و نامزدها با حمایت مالی كمپانی‌ها، شركت‌ها و افراد ثروتمند، وارد انتخابات می‌شوند و بعد از پیروزی در انتخابات نیز وامدار این افراد هستند و به جای خدمت به مردم، در جهت منافع صاحبان قدرت و ثروت، قانون وضع می‌كنند..
3- استفاده از بیت‌المال در انتخابات اشكال مضاعف دارد، ضمن آنكه هر فردی را هم نمی‌توان براحتی متهم به اینگونه مسائل كرد.
4- برای تشخیص درست دو راه وجود دارد : یا انسان خودش تحقیق كند و به نتیجه برسد و یا استفاده از نظرات افرادی كه بین انسان و خدا حجت ایجاد می‌كنند..
به همین دلیل است كه دستگاه‌های خبیث استكبار اعم از امریكا، انگلیس، صهیونیست‌ها و دیگران تلاش دارند تا این انتخابات را مخدوش و برای ملت‌های دیگر مأیوس‌كننده جلوه دهند ملت ایران در زمینه انتخابات و انقلابی بودن، پیشكسوت ملت‌ها است و قطعاً نگاه ملت‌های دیگر،

 به این انتخابات دوخته شده استدیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: افسر جوان جنگ نرم ،
آخرین ویرایش: چهارشنبه 19 بهمن 1390 10:17 ب.ظ

گالری تصاویر سوسا وب تولز