تبلیغات
رمضان
کد لوگوهای سه گوشه
شمیم شهادت - مسئله‌ى فلسطین، امروز اهمیت و فوریت مضاعف یافته است و ملت فلسطین حق دارد كه در اوضاع كنونى منطقه، انتظار بیشترى از كشورهاى مسلمان داشته باشد. (امام خامنه ای حفظ الله)
تازنده ایم رزمنده ایم و تا پای جان مدافع حریم ولایت هستیم و فدایی مولایمان حضرت حجت بن الحسن (عج)

مسئله‌ى فلسطین، امروز اهمیت و فوریت مضاعف یافته است و ملت فلسطین حق دارد كه در اوضاع كنونى منطقه، انتظار بیشترى از كشورهاى مسلمان داشته باشد. (امام خامنه ای حفظ الله)

سه شنبه 12 مهر 1390 07:46 ب.ظ

نویسنده : شمیم شهادت گمنام
بسم  الله الرحمن الرحیم

ظلم و زورگوئى روزافزون رژیم صهیونیستى و همراهى برخى حكام مستبد و فاسد و مزدور آمریكا با آن از یك سو، و سر برآوردن مقاومت جانانه‌ى فلسطینى و لبنانى و پیروزى‌هاى معجزآساى جوانان مؤمن در جنگهاى سى و سه روزه‌ى لبنان و بیست و دو روزه‌ى غزه از سوى دیگر، از جمله‌ى عوامل مهمى بودند كه اقیانوس بظاهر آرام ملتهاى مصر و تونس و لیبى و دیگر كشورهاى منطقه را به تلاطم در آوردند.

 دو نكته را پیشاپیش باید روشن كرد:

 اول این كه مدعاى ما آزادى فلسطین است، نه آزادىِ بخشى از فلسطین. هر طرحى كه بخواهد فلسطین را تقسیم كند، یكسره مردود است. طرح دو دولت كه لباس حق‌به‌جانبِ «پذیرش دولت فلسطین به عضویت سازمان ملل» را بر آن پوشانده‌اند، چیزى جز تن دادن به خواسته‌ى صهیونیستها، یعنى «پذیرش دولت صهیونیستى در سرزمین فلسطین» نیست. این به معناى پایمال كردن حق ملت فلسطین، نادیده گرفتن حق تاریخى آوارگان فلسطینى، و حتّى تهدید حق فلسطینیانِ ساكن سرزمینهاى 1948 است؛ به معناى باقى ماندن غده‌ى سرطانى و تهدید دائمى پیكره‌ى امت اسلامى، مخصوصاً ملتهاى منطقه است؛ به معناى تكرار رنجهاى ده‌ها ساله و پایمال كردن خون شهداست.

 هر طرح عملیاتى باید بر مبناى اصلِ «همه‌ى فلسطین براى همه‌ى مردم فلسطین» باشد. فلسطین، فلسطینِ «از نهر تا بحر» است، نه حتّى یك وجب كمتر. البته این نكته نباید نادیده بماند كه ملت فلسطین همان طور كه در غزه عمل كردند، هر بخش از خاك فلسطین را كه بتوانند آزاد كنند، به وسیله‌ى دولت برگزیده‌ى خود، اداره‌ى امور آن را بر عهده خواهند گرفت، ولى هرگز هدف نهائى را از یاد نخواهند برد.

 نكته‌ى دوم آن است كه براى دستیابى به این هدف والا، كار لازم است، نه حرف؛ جدى بودن لازم است، نه كارهاى نمایشى؛ صبر و تدبیر لازم است، نه رفتارهاى بیصبرانه و دچار تلوّن. باید به افقهاى دور نگریست و قدم به قدم با عزم و توكل و امید به پیش رفت. دولتها و ملتهاى مسلمان، گروه‌هاى مقاومت در فلسطین و لبنان و دیگر كشورها، هر یك میتوانند نقش و سهم خود از این مجاهدت همگانى را بشناسند و باذن الله جدول مقاومت را پر كنند.
(امام خامنه ای حفظ الله )دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: افسر جوان جنگ نرم ،
آخرین ویرایش: چهارشنبه 19 بهمن 1390 10:09 ب.ظ

گالری تصاویر سوسا وب تولز