تبلیغات
رمضان
کد لوگوهای سه گوشه
شمیم شهادت - تهاجم فرهنگی و غفلت ما
تازنده ایم رزمنده ایم و تا پای جان مدافع حریم ولایت هستیم و فدایی مولایمان حضرت حجت بن الحسن (عج)

تهاجم فرهنگی و غفلت ما

سه شنبه 12 مهر 1390 07:26 ب.ظ

نویسنده : شمیم شهادت گمنام
undefined
بسم رب الشهداء والصدیقین

 امام خامنه ای (حفظ الله علیه) بارها اعلام كرده اند كه فرهنگ غریب است.

تهاجم فرهنگی صورت گرفته و...

اما با تمام این اوصاف كمتر دیده ایم كاری صورت بگیرد،تهاجم فرهنگی سالهاست كه شروع شده و هر روز پیش رفته ترمی شود و معمولا نمود این مطلب در زمان شروع سال تحصیلی بیشتر است.

كیف،انواع دفتر،لوازم التحریر و...تماما با تصاویر ضد فرهنگی وحتی ضد اسلامی ودجالها مشاهده می شود.

تصاویر تك چشمی كه نماد دجال و برگرفته از چشم جهانبین در بالای اهرام مصر كه از نمادهای فراماسونری وشیطان پرستی است و دشمنان با مهارت خاصی این موضوع را در شخصیت های كارتونی و بازیهای كامپیوتری وارد كرده اند تا شخصیت های محبوب بچه های ما شود و اینگونه بچه ها را از همان كودكی با این مسائل آشنا می كنند وزمانی كه حب شیطان وارد قلوب فرزندان ما بشود دیگر در دوران جوانی و نوجوانی به سختی می توان با آن مبارزه كرد!

وقتی به والدین گفته می شود مراقب باشید هنگام خرید وسایل موردنیاز بچه ها وحتی لوازم خانه تان از تصاویر و آرمهای شیطانی دوری كنید .در جواب می گویند :مگر با خرید ما چه اتفاقی می افتد؟!

غافل از اینكه آنها در میدان جنگ نرم قرار دارند و بی خبرند !!!

همانطور كه می دانیم خداوند درقرآن تنها دو حزب را معرفی می كنند؛1.حزب الله 2.حزب الشیطان

و حد وسط هم وجود ندارد.بنابراین اگر در حزب خدا نباشیم بدون شك در حزب شیطان قرار داریم.!!

وقتی از افراد دلیل استفاده یا آویختن آرم های شیطانی به گردنشان را می پرسیم در پاسخ می گویند كه: از آن خوشم آمده یا دوستش دارم.او باید نگران خود شود چرا كه حب شیطان در او وجود دارد و مبتلا به شرك خفی است و خود بی خبر است.

علاوه بر این موضوع كه نشان دهنده ی درجه ای از نفاق در فرد می باشد این كا رباعث تبلیغ شیطان می شودو افراد بیشتری از آن استفاده می كنند بدون آنكه معنی آن را بفهمند و اینگونه است كه نا خواسته وارد چاهی می شوند كه دشمنان آنها حفر كرده اند.

عكس های باربی ،مرد عنكبوتی،پپسی من و...همه وهمه می شود تله ای برای كودكان و نوجوانان ما /

خداوند در قرآن فرموده اند كه شیطان زشتی ها را در نظر شما زیبا جلوه می دهد.

مراقب باشیم كه به دام شیطان نیفتیم كه همانا شیطان دشمن آشكار ماست.

چرا با تحریم این قبیل محصولات باعث ریشه كن شدنشان در كشورمان نمی شویم ؟چرا تا وقتی كه مولایمان حضرت علی (ع)به عنوان نماد پهلوانی و قدرتمند بودن است پسرهای كودك و نوجوان ما باید امثال جومونگ،آرنولد ،مردعنكبوتی،مایكل اسكافیلد فرار از زندان و ... را نماد پهلوانی و قدرت بدانند؟!!

آیا اینها نشان دهنده ی  كم كاری ما در شناساندن شخصیت های اسلامی نیست؟

چرا صدا وسیمای ما به جای الگو كردن جوانان فوتبالیست یا بازیگری كه ظاهر و اخلاق درستی ندارند چهره ی زیبای دین و شخصیت های بزرگ تاریخ اسلام را معرفی نمی كنند.

الحمدالله بعد از پخش فیلم مختارنامه تا حدودی جلوی این الگو گیریهای اشتباه گرفته شد و شاهد آثار مثبتی در جامعه بودیم.

در تاریخ اسلام مانند مختار كم نداریم.

چرا به جای ساخت فیلم ها و سریال هایی كه از ابتدا و انتهایش ضد فرهنگ است فیلم هایی همانند مختار ساخته نمی شود.مگر ما در همین دهه های اخیر كم مانند مختار داشته ایم.هر كدام از این شهدا خود الگویی هستند برای جوانان ما.

تجربه ثابت كرده است هر زمان فیلم ها یی از زندگی شهدای ما یا شخصیتهای اسلامی ساخته شده است شاهد آثار مثبتی در رفتار اقشار مختلف جامعه بوده ایم.فیلم ها و برنامه های خوبی همچون ؛نیمه ی پنهان ماه،شهید حسین فهمیده. مختارنامه،یوسف پیامبر،مریم مقدس،بشارت منجی،اصحاب كهف ،...واخیرا هم شوق پرواز كه داستان زندگی شهید عباس بابایی است.

شاید مشكل مائیم كه یادمان رفته اینگونه مسائل مهم را از مسئولین مطالبه كنیم یا مشكل غفلت مسئولین است!

 


 
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: غفلت ،
آخرین ویرایش: چهارشنبه 19 بهمن 1390 10:09 ب.ظ

گالری تصاویر سوسا وب تولز