تبلیغات
رمضان
کد لوگوهای سه گوشه
شمیم شهادت - احتیاط!
تازنده ایم رزمنده ایم و تا پای جان مدافع حریم ولایت هستیم و فدایی مولایمان حضرت حجت بن الحسن (عج)

احتیاط!

سه شنبه 29 شهریور 1390 11:50 ق.ظ

نویسنده : شمیم شهادت گمنام

بسم الله الرحمن الرحیم

 

به عنوان یك افسر جوان جنگ نرم وظیفه ی خود می دانم كه اتفاقات كشورم وحتی هر اتفاقی در كشورهای دیگر برایم مهم باشد ونسبت به آن تحلیل داشته باشم .

طبق خواسته ی مقتدایم امام خامنه ای (حفظه الله) باید وقایع اطرافم را تحلیل كنم حتی اگر اشتباه باشد وپس از آنكه موضوع مشخص بشود اگر تحلیلم اشتباه بود بپذیرم.

یكی از اتفاقاتی كه اخیراً در كشورمان اتفاق افتاده است بحث اختاس بی سابقه ی میلیاردی است كه افكار عمومی را مشغول خود كرده است.

البته این اتفاق واقعاً برای مردم نگران كنند ه است و همه ی ما خواهان برخورد قاطع با مجرمان هستیم.اما نگرانی بیشترمان از افراد سود جو و دشمنان انقلاب است كه از این موضوع سوءاستفاده هایی می كنند برای رسیدن به اهداف شیطانی خود .

ما فرزندان انقلاب باید هشیار باشیم ودر مقابل این جریان های انحرافی بایستیم.

این مسائل فرعی وانرافی كه انتخابات را نشانه گرفته است سعی دارد تا از این موضوع نهایت استفاده را ببرد.

باید توجه داشته باشیم كه این موضوع ،مسأله ای كاملا حقوقی وقضایی است كه باید طبق روال قضایی باسرعت ،دقت و قاطعیت مورد بررسی قرار بگیرد بنابراین هرگونه برخورد سیاسی با این موضوع و بهره برداری جناحی برای تخریب رقیب  جهت مسائل انتخاباتی ،مسأله ای كاملا  انحرافی است.

الحمدالله ریاست قوه قضائیه با صدور حكم ویژه به دادستان كل كشور جهت رسیدگی به پرونده این اختلاس  تا حدودی جلوی سوءاستفاده ها را در جهت تخریب افكار عمومی در مورد برخورد سریع و قاطعانه با این موضوع را گرفته است.

اما موضوع دیگری كه اخیرا در برنامه ی خبری تحت عنوان صرفا جهت اطلاع مطرح شد ، اینكه چه كسی اولین بار توانسته این مفسده را كشف كند.باید توجه داشته باشیم كه این مسأله نیز دردی از این موضوع دوا نمی كند و پیگیری آن در این شرایط  یك مسأله ی فرعی ست كه هیچ سودی به حال ملت ندارد.

انشاءالله مسئولان قضایی با اطلاع رسانی سریع و به موقع خود باید جلوی شایعه سازیها و سوءاستفاده ها را بگیرند.

ومسأله ی آخری كه می خواهم به آن بپردازم ؛ مطالبه ی ما از  مسئولین كشوراین است كه حتما باید سیستم های نظارتی بررسی شود ونواقص ومشكلات آن را برطرف نمایند.

به امید اینكه هیچ گاه شاهد مسائلی از این قبیل نباشیم.

انشاءالله

 

دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: افسر جوان جنگ نرم ،
آخرین ویرایش: چهارشنبه 19 بهمن 1390 10:07 ب.ظ

گالری تصاویر سوسا وب تولز