تبلیغات
رمضان
کد لوگوهای سه گوشه
شمیم شهادت - سلام بر آقایی كه برای قیام منتظر ماست!
تازنده ایم رزمنده ایم و تا پای جان مدافع حریم ولایت هستیم و فدایی مولایمان حضرت حجت بن الحسن (عج)

سلام بر آقایی كه برای قیام منتظر ماست!

یکشنبه 27 شهریور 1390 03:38 ب.ظ

نویسنده : شمیم شهادت گمنام


در مورد مطلب قبل، گفته شده بود چرا فقط حرف می زنید ؟،چرا نمی گویید ریشه ی این مسائل چیست ؟

ماباید ریشه یابی كنیم فقط حرف  زدن فایده ای ندارد.

 

در جواب این دوست عزیز باید بگویم كه؛

 

این نوشته ها  حرف نبود بلكه متأسفانه واقعیتی بود كه در قالب این جملات در آمده بود تا شاید تلنگری باشد بلكه ، از خواب غفلت بیدار شویم.

ریشه ی این مسائل كاملاً واضح است واصلا نیازی نیست كه حتی به ذهن خود فشار بیاوریم كافیست تا چشمان خود را باز كنیم و حقایق را ببینیم .ریشه ی این مشكلات در خود ما نهفته است ، در ما كه به همه چیزمان اهمیت می دهیم الا اصلاح نفس.

برای همه چیز وقت داریم اما برای خودمان برای شناخت نفسمان برای شناخت نیازهای نفسمان حاضر نیستیم حتی یك دقیقه وقت خرج كنیم!

آری ریشه ی تمام این مشكلات غفلت ما آدمیان از هدفمان  است یادمان می رود كه خداوند چرا ما را در گذرگاه این دنیا قرار داده است ؟!

آری گذرگاه. نه جایی كه برای ابد در آنجا خواهیم بود ، تنها گذرگاهی كه حتی خودمان نمی دانیم دقیقا چقدر وقت در این محل خواهیم بود پس بكوشیم تا توشه ی راهی برای مقصد اصلیمان برداریم!

كه اگر ازاین موضوع غفلت نكرده بودیم اكنون در پی هدف اصلی خود بودیم نه در كج راهه ها واسیر روزمرگی نمی شدیم .اسیر دجال های زمانه نبودیم اسیر زرق وبرق های پوچ نبودیم.

ریشه ی این مشكلات در این است كه ما دستور زندگی خود را كه خداوند برای ما فرستاده است را مدام مرور نمی كنیم تا از شر فتنه ها و كج راهه ها در امان باشیم .گاهی فراموش می كنیم كه اصلا آیا خالقی هست؟گاهی نعوذبالله حضورش را فراموش می كنیم.

 

آری.ریشه ی این مشكلات در این است كه به جای اینكه سراغ كتاب هدایتمان برویم تمام وقت خورد را صرف دجال زمانه (ماهواره ها ) می كنیم وحاضر نیستیم حتی روزی یك آیه از دستور زندگیمان وكتاب هدایتمان را مرور كنیم.

ریشه ی این مشكلات در این است كه ما گوش به فرمان رهبر عزیزمان نیستیم كه وقتی مدام  خطاب به همه ی ما می فرمایند:بصیرت.كسب بصیرت

اما كو گوش شنوا؟!

اگر بصیرت داشتیم ،اگر خود را شناخته بودیم،اگر پیرو امام و رهبر خود بودیم،اگر به اهلبیت(علیه السلام) و كتاب آسمانیمان قرآن چنگ زده بودیم خیلی راحت متوجه می شدیم كه دشمنان ما دلشان به حال ما نسوخته كه بخواهند برای اوقات فراغت جوانان ما برنامه ریزی كنند ،فیلم و بازیهای رایانهای بسازند یا برنامه های ماهوارهای!!!

بله آنوقت بود كه دیگر فریب برنامه های ماهواره را نمی خوردیم و بازیچه ی دست دشمنان خود نمی شدیم تا بخواهیم در كوچك ترین مسأله ی زندگیمان هم از دشمنانمان الگو بگیریم ،آنوقت بود كه هر مدل لباس یا هر آرم و نشانه ای از دشمن را می شناختیم و از آنان دوری می كردیم وآن زمان بود كه دیگر مجالس عروس  های ما می شد محل نزول رحمت خداوند نه خدای ناكرده مجلس گناه!

 

در این هنگام بود كه خود را برای قیام مولا وسرورمان حضرت حجت بن الحسن عسكری (عج) آماده

می كردیم، نه اینكه بخواهیم خدای ناكرده هركدام از ما یك مانع باشیم برای ظهور مولایمان.

 

نه  مولای ما غائب نیست بلكه این ماییم كه غائبیم!

 

مولای من در حقمان دعا كن تا ما از غیبت خود ظهور كنیم تا آنگاه حضور شما را درك كنیم!

آری شما همیشه حاضرید همیشه!

 

              امان زلحظه ی غفلت كه شاهدم هستی!
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: سه شنبه 29 شهریور 1390 12:02 ب.ظ

گالری تصاویر سوسا وب تولز